Calculator certificat al amprentei de carbon

Calculatorul amprentei de carbon este primul din lume certificat de catre Bureau Veritas, pentru maxim de securitate si transparenta.
Calculatorul amprentei de carbon pe care il detinem, va permite sa calculati simplu si rapid compensarea de care aveti nevoie, cu ajutorul unei proceduri exclusiv online. Scopul nostru este acela de a le oferi clientilor nostri posibilitatea de a accesa cea mai sigura si transparenta metoda de calcul a amprentei de carbon si a serviciilor de compensare a acesteia.

Beneficiile dumneavoastra includ urmatoarele

Acesta este primul calculator al emisiilor de carbon si al sistemului de compensare din lume, certificat de catre o agentie internationala de audit ( Bureau Veritas ).
Procedura de compensare poate fi executata online (prin selectarea proiectelor de unde se retrag creditele).
Un sistem rapid, simplu si usor de utilizat.
Sistemul nostru de cont client va permite sa urmariti calculele anterioare, facturile si documentele.
Daca este necesar, expertii nostri sunt disponibili sa va ajute.

Calculati-va amprenta de carbon. Incepeti aici.